Eşimden Bıkınca Başka Kadınlarla Aldattım

Eşimden Bıkınca Başka Kadınlarla Aldattım

Hikayeme başlamadan önceliğim kendimi tanıtmak olacak 26 yaşın da yeni bir yıllık evliyim aslında evliliğimin tek sebebi vicdanımda eşimi bir takım olaylardan dolayı bırakamadım ortada kalmasın istedim ve engelleri aşarak bir evlilik yaptık ama artık her şeyi bir kenara attım vicdan da bir yere kadardı artık bazı şeyler den çok sıkılmıştım. Eşime artık baya bir soğuk davranmaya başladım elim de olsa da olmasa da eşime sıcak bakamıyordum ama yine de vicdanım el vermiyordu onu üzmek istemiyordum üzmeden yavaş yavaş eşim den uzak durmaya başlamıştım.

Her defasın da yataklarımızı ayırıyordum eşim benimle konuştuğu zaman ya da konuşacağı zaman her kelimesinde terliyordum insanların için de ister istemez reci de ediyordum. Eşimde farkındaydı ne yapmak istediğimin beni önceki gibi sıkmıyordu bana önceki gibi karışmıyor hatta baya bir evlilikten benden soğur dereceye bile gelmişti dışarı çıkmama ve istemediği kişilerle gezdiğime bile karışmıyordu. Artık beni özgür bırakmıştı eşim beni ne kadar çok sevse de başta belirttiğim gibi ben onu sevmiyordum vicdanım dan dolayı onunla birlikteydim yavaş yavaş sıra onu aldatmaya da geliyordu.

Eşimden Bıkınca Başka Kadınlarla Aldattım

Fakat yine vicdan yapıyor onu aldatmaktan uzak kaçmaya çalışıyordum her ne kadar çabalasam da dışarı çıktığım zaman aklıma şeytana giriyordu gördüğüm her kıza gözüm kayıyor arada bir laf attığım kızlar da oluyordu yine bir gün dışarı çıktım arkadaşım sevgilisi ve ben biraz gezdikten sonra arkadaşımın sevgilisi benim yalnız kalmamdan hoşlanmadığını söyleyerek bir bayan arkadaşını aradı müsaitsen biraz dolaşım diyerek bayan arkadaşını da davet etti.

Gidip bayan arkadaşını aldıktan sonra ikinci olarak ta bir tekel bayide mola vererek alkollerimizi alarak suyun kenarına giderek meskenim izi attık içmeye başladık daha sonra arkadaşımın bayan arkadaşı yanımıza bana eş olarak çağırdığı bayana ikimizi çok yakıştırdığını söyledi ve bizden denememizi istedi bizde artık bir sevgiliydik kıza evli olduğumu ama severek değilde vicdan ile bir evlilik yaptığımı falan hep anlattım dörtlü kadromuz gayet güzeldi eşim hiç aklıma dahi gelmiyordu umarım da değildi başkalarıyla çok mutluydum ortamımız gayet sıcaktı.

Bir süre suyun kenarın da oturup sohbetler ettik alkollerimizi aldık kafaları demledik fakat bir sorun vardı alkol kokuyor ve bu şekil eve gidemiyordum arkadaşım benim bekar evimde kalalım bu gece bu dörtlüyü bozmayalım demesinin üzerine arkadaşımın bekar evine geçtik saatte epey geç olmuştu arkadaşımla sevgilisi başka odaya geçti ve bende yeni sevgilimle baş başa kaldım oturduğumuz yerde biraz yanaşarak elimi omuzuna doladım kafasını kaldırıp yüzüme baktı yavaş yavaş dudağıma yaklaştı.

Öpüşmeye başladık daha sonrası alkollü olduğumuz için hiç halimiz yoktu olduğumuz yere öpüşerek uzandık biraz daha öpüşmeye devam ettik. ben elimi onun amına götürerek oynamaya başladım o da benim aletim ile oynamaya başladı seviştik biraz ama yine halsizdi çok alkol almıştık onu üzerime çıkartarak siktim daha doğrusu o beni sikti gibi birşey oldu boşaldık. Artık eşimi hep aldatmıyordu ve bu durumdan da mutluydum hiç bir şey umurum da değildi. Yuvam bile dağılacağını bilsem aklım da gönlüm de hep dışarıda olacaktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın