Eğlenceli Dakikalarım 2 Erkek Arkadaşımla Geçirdim

Eğlenceli Dakikalarım 2 Erkek Arkadaşımla Geçirdim

2 Erkek İle Yaşadığım En Zevkli Dakikalar

Cici şarap kadehini yavaşça elimden alıp sehpasının üzerine koyuyor. İlk üçlü deneyimime giden günlerde hem heyecanlıydım hem de dehşete düşmüştüm ama şimdi sadece birkaç dakika uzaktayken üzerime bir şeylerin geldiğini hissediyorum.

Belki Prosecco’dur, gözleri, pembe dudakları. Belki de henüz dokunmamış olmamıza rağmen sırılsıklam olan külotumdur. Belki de dillerimizin birbirine dolaştığı dalış barının anısıydı ve parmaklarını göğüslerimde hissettim.

Ama “seni öpebilir miyim?” diye sorduğunda Nefes almakta tereddüt etmiyorum, “evet.”

Dudaklarım onunkilerin üzerindeydi ve dili benimkine masaj yaparken bir inilti kaçtı. Ağzı doğru baskıyla boynumdan ve omuzlarımdan aşağı doğru ilerliyor. Rahattım ama yine de Cici’nin koyu ipeksi saçlarını okşayıp onu kendime çektiğimde, şeftali vücut losyonunun tatlı, taze kokusunun, tangamın dikişine karşı artan hoş sürtünmesinin aşırı farkındayım.

Parmaklarımı çenesinin pürüzsüz derisi üzerinde gezdiriyorum, dudaklarını tekrar benimkilere yaklaştırıyorum ve dillerimizin daha derinlere inmesine izin veriyorum. Dilimi kulak memesinin üzerinde gezdirmeye cesaret ederken yanaklarımız birbirine değiyor ve cesaretimi kaybetmeden önce fısıldadım:

“Odana gidebilir miyiz?”

Cici elbiseyi başımın üzerine kaldırırken, “Haydi şunu çıkaralım” diyor. Ellerimi sırtından aşağıya doğru kaydırdım ve kıçını sert ama yumuşak bir şekilde sıktım. Üstü ve eteğiyle kısa bir çalışma yaparken boynumu hafifçe ısırıyor.

Soyunduktan sonra eğilip dilimi sütyeninin dantel kısmının hemen üzerindeki soluk teninde gezdirdim. Başını geriye atıp inliyor. Aniden sutyen yok oluyor ve ben şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel göğüslere bakıyorum – yuvarlak ve yumuşak, deniz kabuğu pembesi göğüs uçları hazır durumda.

Cici, “Buraya gel,” diye fısıldıyor, dağınık yatağa doğru geri geri yürüyor. Buruşuk lacivert pamuklu çarşaflar rahat ve temiz görünüyor. Tangasını çıkarıp bir kenara fırlatan Cici sırt üstü yatıyor ve geri kalan sinirlerim saf bir yokluğa dönüşüyor.

Yanına yayıldım ve göğüslerini dilledim, beyaz tümsekleri yalayıp burnumu çektim ve meme uçlarını emdim. Cici, “Daha sert,” diye nefes alıp saçlarımı yumrukluyor. Buna uymak için elimden geleni yapıyorum ve “ohhhh, iyi kız” ile ödüllendiriliyorum.

Bu işi hızlandırmak, onun gelmesini sağlamak için herhangi bir baskı hissetmiyorum. Vücudunu keşfetmeme izin verdiği için memnun, hatta heyecanlı görünüyor. Cici yavaşça altımdan çıktığında kendimi onun pürüzsüz bacağına sürttüm.

Kendimi bir dirsek üzerinde destekliyorum. “Ben yanlış bir şey mi yaptım?”

Ne kadar utangaç olsam da, eğilip çekmeceyi karıştırırken onun kalp şeklindeki poposuna bakmaktan kendimi alamıyorum.

Cici yatağa dönerken, “Fantazini düşünüyordum,” diyor. “Tom birazdan burada olacak. Hala onun bize katılmasını istiyor musun?” Başımla onayladım. “Efsanevi.

O zamana kadar ekstra teşvik isteyebileceğini düşündüm. Üç vibratörü havaya kaldırıyor.

Uzun ve kalın mor bir oyuncağı işaret ediyorum. “Hım, bu içime giriyor mu?” Kendimi umutsuzca saf hissederek kızardım.

“Hayır,” diye yanıtlıyor Cici gerçekçi bir tavırla. “amın üstünde.” Oyuncağın üzerindeki bir düğmeye basıyor ve oyuncağın hafif bir uğultu sesi duyuluyor. Daha sonra daha kısa, daha agresif bir uğultu için tekrar hafifçe vuruyor.

Beni çok fena sikmesini istiyorum. Ona doğru eğilip boynunu öpmeye başlıyorum.

“Kolay!” kıkırdadı.

“Özür dilerim,” diye iç geçirdim ama beni şimdiden yatak başlığına doğru itmeye başladı.

Cici tek hareketle sutyenimi çözüyor. “Ah, evet,” diyor, çıplak göğüslerime burnunu sürüp yalıyor, serin havayla karşılaştıklarında göğüs uçlarım gıcırdıyor. Karnımı öperek kendini bacaklarımın arasına indiriyor ve onun güzel yüzünü aç amcığıma sokmamak için elimden geleni yapıyorum.

İlk önce klitorisimin üzerinde hafif bir sekiz şekli çizerek oynadığı dilini hissettim. İç geçirip ona daha fazla erişim sağlamak için kalçalarımı kaldırdım ama o benimle dalga geçmeye devam etti. Sonunda Cici daha derine inmeden önce bacaklarımı çıplak omuzlarına doladı. Dilini klitorisime yaslıyor, beni uzun ve yavaş bir şekilde yalıyor, dili içeri dışarı fırlıyor. Parmağının içimde kaydığını hissediyorum ve inliyorum. Önce yavaşça, sonra başka bir parmağını ekleyip itmeye başlayınca daha yüksek sesle.

Kibar bir vuruş ve derin bir ses tonuyla

Merhaba, bu yazıda SEO uyumlu ve HTML etiketlerine uygun bir şekilde metni yeniden yazacağım.

“Alo?” şeklinde bir soruyu duyduğumda aniden hareketlenmeye başladım.

“Parmaklarının içimde kaydığını hissediyorum ve inliyorum.”

Cici’nin yüzü bacaklarımın arasından yukarı doğru yükseliyor, dudakları adeta parıldayan bir aşk tanrısının yayını andırıyor.

“Hâlâ onu izlemek istiyor musun?” diye fısıldıyor. Nefes almakta güçlük çekerken bağırdım, “Onu BURAYA getirin ŞİMDİ.”

İçimde bir heyecan dalgası yayılıyor. Çevremde olanlarla uyum içindeyim: Cici’nin yumuşak ağzı ve keşfeden parmakları, vücudumda dolaşan zevk dalgaları, ağır ayak sesleri, yerlere düşen kıyafetler ve kesinlikle erkeksi bir inleme. Ancak sonra Cici’nin dili beni ele geçiriyor, içimde dolaşıyor ve düşünmeyi durduruyorum.

Gözlerimi açıyorum ve o muhteşem erkek arkadaşını görüyorum.

Tom’un şişe yeşili gözleri benimkilerle kilitleniyor ve onun sağ kolunda bulunan rengarenk dövmeli kaslı kol, güçlü kalçaları ve sert aletini görüyorum.

Sonra vibratörü hissediyorum. Cici diliyle o kadar hızlı bir şekilde oyuncakla oynuyor ki ne olduğunu anlamıyorum. Oyuncak klitorisime tutunuyor ve vulva dudaklarım arasında mükemmel bir şekilde yer alıyor. Oyuncak kısa ve hızlı bir şekilde titriyor ve ben sırtımı eğiyorum, “ah evet” diyen Tom’u duyuyorum.

“Bunu beğendin mi?” diye soruyor Cici.

Hızlı vızıltılar yerini uzun ve sürekli bir titreşime bıraktığında nefesim kesiliyor. Bacaklarımı bu atmosferde sıkmaya çalışıyorum ama Cici onları nazikçe ayırıyor, uyluklarımın iç kısmını nazikçe öperken bana muhteşem bir işkence yaşatıyor.

Önce ona, sonra da yavaşça işaret eden Tom’a baktım ve içimde bir şeylerin kırıldığını hissettim. Yatak başlığına uzandım ve hayatımdaki en güçlü inlemeyi çıkardım. Yoğun bir rahatlama dalgası üzerime hücum ederken kalçalarımı sallamaya devam ettim, her titreme tamamlanana kadar.

Hâlâ titreyerek doğrulup Cici’ye uzandım ve birbirimizin ağzına saldırdık. Onu kendime çekip elimi pürüzsüz kıvrımlarının üzerinde dolaştırırken dilindeki tadı alabiliyorum. Göğüslerimin üzerinde ellerini hissediyorum, okşuyor ve hafifçe meme uçlarımı çekiyor.

Tom boğazını temizledi ve biz yakalanan azgın gençler gibi kıkır kıkır gülmeye başladık. Sırıtırken sevimli çarpık dişini gösterdi.

Tom, seksi bir şekilde “Bu inanılmazdı” dedi. “Ama bu arada,” diyerek hâlâ dik olan aletine işaret etti, “bununla ilgilenmek mi istersiniz?”

Cici dudaklarını yaladı. “Bana katılmak ister misin?” diye sordu.

“Tabii ki!”

Otoriter bir şekilde seslenerek, “Orada kal.” dedim. Cici ve ben yatağın önünde dizlerimizin üstüne çöktüğümüzde Tom’un gülümsemesi daha da genişledi. Cici’nin yukarı ve aşağı hareket eden dolgun dudaklarının görüntüsü beni büyüledi.

Tom’un penisi, yüzünde saf zevkin gözle görülür şekilde ortaya çıktığı Tom’un homurdanmasıyla birlikte daha da sertleşti. Sadece birkaç dakika önce o kadar dolmuştum ki yataktan kalkmak bile zordu, ancak şimdi tekrar canlanmaya başladığımı hissediyorum.

Cici memnuniyetle kilidi açıyor. “Sıra sizde” diyor. Onu öpüyor, kendi tadımı ve Tom’un tadını alırken dudaklarımı onun aletinin ucuna yerleştiriyorum.

Tamamen ona kendimi vermeden ve taşları okşamadan önce birkaç saniye başının üstünde masaj yapıyorum, Tom “Ah, lanet” diye inliyor. Sikinin tadını çıkarıyorum ve ellerimi kullanarak onu boğazımın daha derinlerine doğru itiyorum.

Biraz nefes almak için yukarı çıkıyorum ve Cici’ye işi devir ediyorum. Tom’un homurdanmasının kısaldığını, sertleştiğini, talepkarlaştığını ve onu kendi içime çekerken sessizce inlediğini seviyorum. Omzunu öpüyor ve boynunu ısırıyorum. Bu sefer benim yüz yüzüne sürterken tekrar inledi.

Hiçbir şey söylememize gerek kalmadan büzülüyoruz, ben onun aletine doğru bir hamle yaparken Cici onun taşşaklarını avuçluyor ve onu diliyle takip ediyor. Parmaklarının göğüslerimde gezdiğini hissediyorum. Elini saçlarıma götürüp köklerini çekiyor. Kalın ve sert gövdesinin etrafında inleyerek, fiziksel olarak mümkün olduğunca derine iniyorum. İle doyana kadar doruğa doğru inlerken Tom benim boğazımı daha sert bir şekilde kuşatıyor.

“Bu şimdiye kadarki en iyi cumartesiydi.” diyor ve kalkmamıza yardımcı oluyor. “Tatmin oldun mu sevgilim?” Cici’ye soruyor. Tatlı bir gülümsemeyle başını sallıyor. Tom, Cici’yi yatağa yerleştiriyor ve önünde dizlerinin üzerine çöküyor. Yatağa tırmanıp sırtımı dayamama izin veriyor.

“Oda artık seksimizin kokusuyla dolu; çarpıcı, misk kokulu ve sarhoş edici bir koku.”

“Oda artık seksimizin kokusuyla dolu; çarpıcı, misk kokulu ve sarhoş edici bir koku.” Tom, Cici’nin vajinasına girdikçe, Cici tiz çığlıklar atıyor, en kadınsı nefesler nefes kesici yalvarışlarla birleşiyor: daha fazla, daha sert, evet, ah evet.”

Tom, Cici’nin içini parmaklarıyla keşfederken bir yandan da klitorisini uyarıyor. Manzaranın tadını çıkarırken göğüslerini, belinin kıvrımını ve güzel kıçını ovalıyorum. Tom’un penisinin içimde nasıl bir his uyandıracağını merak ederken klitorisim yeniden sertleşiyor ve vajinam genişlemeye başlıyor.

Cici zevkten inlerken omzunu hafifçe ısırıyor, hafif çığlık sesleri atıyorum.

Cici yatağa düşerken “Tom’un çok yetenekli bir dilisi var,” diye gülümsüyor. Tom sırıtarak, onun ağzına yaklaşmasını engelleyemiyorum. Öpücük sert ve hırçınca bir şekilde idi ve hafif sakalları çenemi kaşındırdı. Şampuanının keskin elma kokusunu, temiz terini alabiliyorum.

Tom’un yetenekli dili – Cici haklıydı – ağzımdan içeri girip çıkarken inledim, yatağa uzandım ve onu üstüme çektim. Her zaman bir erkeğin ağzında kendimi tatmayı sevdim ama bu sefer Cici’nin tadına bakıyorum. Tatlı ve baharatlı. Elleri göğüslerimi bulurken, ben de onun kaslı kalçasını tutuyorum ve ustalıkla meme uçlarımı okşuyor.

Yanımda yatan Cici’ye burun buruna bakıyorum. “Erkeğinizi becerebilir miyim?” Fısıldıyorum. Gözleri arzulu bir şekilde karardı ve Tom ayağa kalktı. “Prezervatif,” diyor çalışma masasına doğru adım atarken gururla sallanan ereksiyonuna.

“Buraya gel güzelim,” nefes alıyor Cici. Parmakları bacaklarımın arasında dans ederken “Çok ıslanmışsın” diyor. Tom’dan minnettar bir inilti duyduğumuzda klitorisimi tekrar okşuyor.

“Bana biraz bırak!” şakacı bir şekilde söylüyor. Cici bana muzip bir şekilde bakıyor ve “Üstüne bin” diye emrediyor.

Tom’un penisine yaslanırken “Biraz gerginim,” diye fısıldıyorum. Baskıyı, hafif acıyı tadını çıkarıyorum ve kalçalarımı yukarı aşağı hareket ettiriyorum. Çok geçmeden Cici arkamızda, göğüslerimle oynuyor, elleri cildimden klitorisime doğru kayıyor. Tom bu görüntü karşısında homurdanarak daha derinlere inecek.

Ellerimi Cici’nin vücudunda, Tom’un kaslı gövdesinde ve kendi sert meme uçlarım üzerinde gezdiriyorum. Vajinam onun penisinin etrafında sıkışıyor ve her santiminde keyifli bir işkence hissediyorum.

“Yaklaşıyorum” diye ağlıyorum ve bir ritim buluyorum. Tom, büyük ve sert elleriyle göğüslerimi okşarken, Cici boynumu yalıyor. Tom dudaklarımı ısırırken, gözleri kısarak sırtıma göğsüyle sürtünüyor.

Ve sonra, deri, dudak, dil ve penis telaşı içinde her şey bir anda gerçekleşiyor. Yüksek, operavari bir inilti duyuyorum ve o inlediğim farkına varıyorum. Çok geçmeden Tom’un orgazmı benimkine katılıyor ve orgazm beni derinden sarsarken Cici de memnuniyetle mırıldanıyor. Seks, şeftali, kadın ve erkek kokan bu yumuşak yatakta erkek arkadaşının sert penisine binerken şu anda, mutlu bir kadınım.”

245 Kez Okundu7 Ekim 2023

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın