Çok Farklı Grup Deneyimi Yaşadım

Çok Farklı Grup Deneyimi Yaşadım

Çok Farklı Grup Deneyimi Yaşadım

Merhabalar arkadaşlar, benim adım Jale. Size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Hatta anlatırken bile içim bir hoş oluyor. Ben öncelikle 28 yaşında bir bayanım, aynı zamanda evliyim. Aslına bakılacak olursa eşimle gerçekten de son derece mutlu bir hayatımız yatak konusunda da güzel bir birlikteliğimiz var. Ancak onun bir derdi var, yani özellikle de sekste yani yatakta gerçekten de yetersi olan performansı beni inanılmaz bunaltıyordu. Nihayetinde bakıldığı zaman her bayan hatta her bayan olmasa bile aslında neredeyse birçok bayan seks konusunda son derece hassas olur, istekli olur ve belki de tam olarak doymak ister.

İşte bende bu şekilde olan sekse asla ve asla doymayanlardanım. Hem son derece azgın bir kadınım ama bir yandan da seks yaparken gerçekten de doyumsuz bir bayanım denebilir. Her zaman her gece deliler gibi sekse aç yatıyorum. Bu durum her zaman bu şekilde oldu, yani ben hep istekli bir kadın olmuşumdur. Çoğu zaman kaliteli bir seks konusunda kocama oldukça farklı olan ilaçlar bile alıyorum ama buna rağmen onunla olan en uzun süren seks deneyimi sadece ve sadece 15 dakika sürüyor. İşte bu durumda benim canımı fena halde çok sıkıyordu arkadaşlar. Eşim bu arada bir yandan da işe gidiyor, kendisi inşat mühendisi olarak çalışıyor. Ancak sanırım yorgunluktan olsa gerek, sekste inanılmaz güçsüz kalıyor. Ancak bunu anlıyorum ama her ne kadar anlasam bile aslında bu anlamda doymak istiyordum.

Neyse, bir gün kocamın çalıştığı inşaat şirketine yolum düştü, oraya uğradım. İçeriye girdiğim zaman odasına çıktım, arkadaşları ile oturuyordu ve bir şeyler planlıyorlardı. Nereden baksanız beş adam vardı. Ancak ilginç olan kocam dışında hemen hepsi adeta uzun zamandan bu yana sanki kadın görmüyormuş gibi bana dik dik bakıyorlardı. Daha sonra beni fark eden eşim hemen yanıma geldi, hoş geldin dedi ve beni davet etti. Biraz oturdum, daha sonra bende kalktım ama odadan çıkana kadar hatta binadan ayrılana kadar hemen hepsi göz ucu ile de olsa bana bakıyorlardı. İşte bunlar olurken nereden aklıma geldiyse bir bire içimden hepsi ile beraber ateşli biçimde grup seks yapma düşüncesi geldi. Gerçekten de benim için muazzam bir fikirdi ama ben bunu nasıl yapacaktım? İşte onu gerçekten de bilmiyordum arkadaşlar.

Daha sonra, eşim bir akşam neden bilmiyorum ama eve oldukça erken saatte geldi. Bende ona hayırdır neden erken geldin dedim. O da bana ‘bugün inşaat yerinde yanlışlıkla ayağım takıldı düştüm, ayağım çok kötü sanırım bir kaç gün işe falan da gidemeyeceğim’ dedi. Bende o zaman tamam dedim ve sonrasında da yatmasını yani ondan dinlenmesini istedim. Neyse, bunlar olurken akşam vakti geldi, bende akşam yemeğini hazırlarken birden bire aklıma geçen ki düşünce geldi. Yani grup seks, yarın aslında kocama anneme gidiyorum deyip, evden çıksam ve sonrasında da inşaat firmasına gitsem gibi bir fikir geldi. Ancak bir yandan da orada gördüğüm adamlar acaba kocama bunu söyler mi diye içimde korku da vardı. Ancak daha sonra düşündüm ki, ‘ne söylemesi’ hem hangi erkek adeta ayağına kadar gelen ateşli bir kadını becermek istemez ki diye içimden geçirdim. Bu nedenle de bunu yapmaya karar verdim.

Daha sonra eşimle akşam yemeğimizi yerken ona sabah kahvaltıdan sonra anneme gitmek istediğimi izin verir misin diye sordum. O da bana bir şeyden şüphelenmeden ‘tamam hayatım gidebilirsin’ dedi. Çok mutlu olmuştum. Daha sonra eşimle yemeğimizi bitirdikten sonra rutin şekilde çay içtik, sohbet ettik ve birlikte uyuduk. Ancak bende çok heyecan vardı, sabah erkenden kalktım ve eşim görmeden en tahrik edici boyutta olan iç çamaşırlarımı giydim. Ardından da eşime kahvaltı hazırladım ve onu uyandırdım. Daha sonra ikimiz yine kahvaltımızı güzelce yaptıktan sonra artık ben ‘gidiyorum, benden isteğin var mı’ diye sordum. Kendisi de bana yok dedi. Daha sonra ben direk olarak inşaat firmasına gittim. Zaten kapının girişinde dünkü adamlardan biri vardı, son derece genç aynı zamanda yakışıklıydı. Beni hemen tanıdı ve ‘hoş geldin’ dedi, hatta yanımda eşim yok görünce şaşırdı. Bende ona eşime değil size geldim dedi. Daha da şaşırdı, hemen eşimin odasına çıktık ve durumu açık şekilde anlattım. Genç adam her ne kadar şok olsa bile bu durum hoşuna gitmişti. Hemen diğer arkadaşlarını da çağırdı. Ancak ben en baştan bu yakışıklı adamın dudaklarına hemen yapıştım. Elbette çok şaşırdı ama daha sonra olayı anlayıp deliler gibi benimle sevişmeye başladı.

Ardından zaten diğer arkadaşlar da bizi odanın camından gördü ve hemen geldiler. Önce onlar da anlamadı olanları ama daha sonra ‘ne yapıyorsunuz’ dediler. Ben açık şekilde aynen durumu ve olanları anlattım. Onlara ‘durmayın orada hemen bize katılın’ dedim. Hem zaten anladım ki onlarda resmen dünden razıymış, geldiler yanımıza ve ben onlara ayrı ayrı sakso çekmeye başladım. Daha sonra ise diğer ikisi de olanları gördüler ve onlar da hemen geldiler. Ardından da hemen soyunup aramıza katıldılar. Şimdi ben aynı zamanda tam dört erkeğe sakso yapıyordum.

Hepsi gerçekten de inanılmaz azgın ve en önemlisi tam istediğim gibi güçlüydüler. Gerçek bir sekse beni doyuracaklarına ise adım gibi emindim. Derken, bir anda birisi arkama geçti ve hemen diliyle zaten ıslanmış olan amımı yalamaya başladı. Ben zaten o anda resmen kendimden geçmiştim. Bunlar olurken bir tanesi de yanıma geldi ve amıma girdiler. İşte ben o an resmen deliler gibi oldum. Beni inanılmaz ateşli biçimde beceriyorlardı. Bu durum bu şekilde devam ederken ben de geride kalan diğer üç erkeğe saksoya devam ediyordum. Daha sonra da sıra ile arkama geçtiler ve belki de 2 saat boyunca beni hem önden hem de hem de arakadan olacak şekilde çılgıncasına becerdiler.

Eşim evde olduğu için ben neredeyse üç gün boyunca her gün geldim ve aynı şekilde saatlerce kendimi kocamın arkadaşlarına becerttirdim. Aslında bunu yaparak bir yandan da içimde yanan o yüksek ateşi ve de sekse olan açlığımı yok ettim. Elbette bu durumdan sevgili eşimin hiçbir zaman için haberi falan olmadı. Bunlar oldu ve eşim tekrar iş yerine döndü. Ancak biraz zaman geçince bu kez farklı bir proje için başka şehre taşınmak zorunda kaldık. Aslında bundan çok mutsuz olmuştum. Ancak artık yeni geldiğimiz şehirde aynı şekilde farklı arkadaşları oldu eşimin, benim de artık tek hayalim şimdi sıra onlara kendimi deliler gibi becertme hayalim var. Eşimin zaten zaman zaman bu şekilde şehir değiştiriyor olması beni çok mutlu etmeye başladı. Çünkü ne zaman farklı şehre gitsek bende orada kendime mutlaka grup seks yapacak adamlar buluyorum, bundan da aslında inanılmaz bir zevk alıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın