Baldızımı tek başıma ve sonra karımla becerdim

Baldızımı tek başıma ve sonra karımla becerdim

Merhaba arkadaşlar. Bunu da özel bir mesele olarak yazıp rahatlamak istiyorum. Adım Tolga, 6 yıllık evliyim ve Almanya, Kuzey Ren-Vestfalya’da yaşayan bir beyefendiyim. Eşim Ceyda burada Almanya’da doğup büyüdü. Eşim 24 yaşında ve çok seksi bir kadın. 26 yaşındayım farklı değilim tabi ki :)) Eşimle ben mutluyuz. Seks hayatımız da çok iyi. İlk başta birlikte dışarı çıktık ve gece gündüz eğlendik. Son zamanlarda karımla yatakta sevişirken çeşit çeşit cinsel fanteziler ortaya çıktı.

Takıntılı fantezilerimden biri de karımın yatakta başka bir kızla seks yapmasıydı. Eşime kur yaparken hep “Kadın, bizimle ve benimle bir tane daha olsa iyi olur!” Diyorum ve teslim ediyorum. Eşim başta bu fantaziye pek sıcak bakmıyordu ama son zamanlarda kabullendi ve “Tamam yapalım, kız buluruz…” dedi tabi çılgınlık bitince devam ettik. normal hayat.

Bu arada, karımın ailesi burada, Almanya’da. Baldızım evli değil ve asla ailesiyle birlikte olamıyor. Bir başka sefer işten eve geldiğimde eşim “Tolga ablamı al bakalım dayanabilecek mi, yıldız olacak. Annemle telefonda konuştum kız bir şey yememiş!” diye bağırarak ağlamaya başladı. “Ablacığım tabi ki gidebilir” dedim. Ve sormana gerek yok, al bizi, burada bizimle kal!” Bunu söyleyince eşim beni yaladı ve nefis bir şekilde öptü.

Hemen hazırlandık, kayınpederimi davet ettik. gelin ve kayınbiraderim bizimle gelsin. Baldızım Selda 18 yaşında sülün gibi bir kız çocuğu. Boyu, şekli… büyük göğüsleri dışarı fırlamış gibi görünüyor, dar kot pantolonu am yaralarını gösteriyor. Yolda kayınbiraderim ağlayarak annesinin dışarı çıkmayacağına çok üzüldüğünü söyledi. Eşim, ‘Tamam Selda bundan sonra bizimle olacaksın, araştıracağız ama bize karşı dürüst olacaksın değil mi? Eniştemi teselli ettiğini söyledi ve eve gittik. Karım o akşam benimle flört ederken başka bir dileği daha vardı. Tabi ki kardeşinin bizimle yaşamasına izin vereceğim :))

Eşimi yatağa bağladığımda yine hayal kurduk ve “Şimdi başka bir kız var, seninle flört etmeye gideceğim” demeye başladım. iki ve tohumumu yala.. .” Karım söze başladı: “Bugün size fantezimden bahsedeceğim…” ve devam etti: “İki erkek, iki sik istiyorum! Aynı anda hem kıçımı hem de amımı osurmanı istiyorum!” konuşmak. Bu fantezi bende şaşkınlık yaratmaya başladı, ardından neşe ve heyecan. O gün eşime sabaha kadar üç kez tecavüz ettim…

Sabah kalktığımda yengem odasına geldi ve “Günaydın amca!” dedi. Bunu söylediğinde gözlerim büyüdü. O bacaklar da ne… Sülün gibi beyaz bacaklar ve güzel Ahu. Gözlerimi kayınbiraderimden alamıyordum. O gün işte akşama kadar eniştemi düşündüm. özel bir dileğim var İşten bir iki saat erken çıkıp bir an önce eve gidip baldızımı görecek olmanın heyecanını yaşıyordum. Ve eve geldim. Karım çalışıyor ve sadece üç saat içinde gitmesi gerekiyor. Kapıyı çok yavaş açtım. Kayınbiraderim orada değil. Ben de ses duymadan tuvalete gittim.

Kayınbiraderim banyodaydı ve evde kimse olmadığı için banyonun kapısını kapatmadı. Amını tıraş ediyor. O an şaşırmış ve gıdıklanmış hissederek hemen mutfağa gittim. Suyu kapattım, hızlıca kahvemi ve gazetemi alıp beklemeye başladım. Yengem homurdanarak mutfağa geldi. Beni mutfakta görünce şaşırdı. Yakasının ortası yarı köpüklenmişti, “Amca?!? Bu saatte evde ne yapıyorsun!?!” Şaşırdı ve baktı.

“Hayır, ne oldu?” dedim. Diye sordum. Kayınbiraderim elindeki havluyla amını kapatarak, “Sorma, sular durmuş, banyo yaptım, saat yarım olmuş!” dedi. Hemen banyoya döndü. Şimdi gerçekten heyecanlıyım, onunla flört edeceğim. Yengeme “İstersen bir bakayım banyo yanlıştır” dedim. Hemen banyoya girdim. Usturayı orada görünce “Ooooo, amını traş ettin mi tatlım?” dedi. Dedim. Yenge utangaçtı ve yere bakarak evet anlamında başını salladı. Ben de “Garip ama iyi ki su durmuş, seni başka nasıl göreyim… Su vanasını göster!” dedim. dedim ve banyodan çıktım.

Ona ilk kez olumlu yaklaştım. Hemen mutfak musluğundan suyu açtım ve “Su geliyor mu Selda?” diyerek tekrar banyoya girdim. Dedim. Selda suya bakmak için eğildiğinde yarı köpüklü amcığı ayna gibi geri döndü. Bu arada balıkçı kazağımı saklamam imkansız. Yengem, “Evet geldi.Enişte!” dedi ve arkasını döndü, gözlerini ondan alamıyordu ve sikime bakıyordu. Ben: “Tamam, amını okşamaya devam et!” dedim ve uzaklaştım. Salondaki televizyonu açtım ve izledim. Ama benim başım hep kayınbiraderimde. Taze vücudu beni etkiledi. Amcıktan taze sıkılmış suyu yalamak istiyorum…

Bir süre sonra kayınbiraderi banyodaki işini bitirip bornozla oturma odasına gitti. Ona, “Peki, nasılsın, eve alıştın mı?” Diye sordum. “Evet, alıştım sağ ol amca. yanıma otur dedi. Şampuan ve krema kokan tavuğum neredeyse çıldıracaktı. Penisimin uzun süredir sertleşmediği doğru. Baldızım da sikimi yalıyor ve bana yaklaşıyor.

Genişime “Gerçekten dedikleri kadar erkek arkadaşın var mı?” korkuyla cevap verdi. Ben de “Merak etme, yetişkin bir kadınsın, elbette bir erkek arkadaşın, bir sevgilin var” dedim. Maşallah bak herşey yerli yerinde! Saçlarını okşamaya başladım. Kendimi tutamadım ve “Bak Seldacığım sana bir şey söylemek istiyorum ama aramızda sır olarak kalacak tamam mı?” dedim. Seni çok seviyorum bugün senin için eve erken geldim!” dedim. Biraz kızardı ve “Amca ben de seni seviyorum ama sen benim ablamla evlisin” dedi. sence. Başkasına vereceğime sana vereceğim bebeğim. Ben senin kayınbiraderinim!” Çok yakınlaştım. Dudaklarını öptüğümde titrediğini hissettim. Ama artık kendime engel olamıyordum. Ona dedi ki: Şimdi seni yedi kez büyüteceğim aşkım! Dedim. Gitmesine izin verdi. Biraz dudaktan boyuna konuşarak, istediğim amın ıslak ve kremsi dudaklarını öpmeye başladım.

Dokunulmazdı. Banyodan yeni çıktığı için vücudu daha dinçti. Şimdi rahatladı ve bana cevap verdi. Bir an kemerimi çözdü ve sonra kemeri aldı. Sonra yutkunmaya başladı. Aman tanrım, baldızım o kadar iyi yaladı ki, dondurma yutmak gibiydi. Bu haberci daha önce tavuk görmüş olmalı.

Ona “Hiç tavuk yedin mi?” diye sordum. Diye sordum. Başını salladı ve “Evet aşkım, başka insanlarla çıktım, iyiyim, kız değilim!” dedi. Durmam lazım dediğinde hemen indim ve flörtleşmeye başladım. Eğildiğimde baldızım Selda sevinç çığlıkları attı. Taze ve sıkı bir amcığı sikmek çok hoş, sıkı bir göte girmek gibi, sikişmek. Vajinamda işe giderken boşalmayı hissedebiliyordum. Ve son olarak tam yaklaşacakken sikini amından çıkardım, ağzına koydum ve ağzına boşaldım. Selda hepsini zehirli bir yılan gibi yuttu ve hemen banyoya koştu…

O günden sonra baldızımla olabildiğince flört ettim. Tabii karımla da flört ettim ama eşim kayınbiraderimle birlikte olduğumu bilmiyordu. Karımla seks yaptığımda, yatakta her zaman başka bir kadını hayal ederdim, bu da hem karımı hem de beni çıldırtıyordu. Bir gece yine karımla sevişirken aynı fanteziden bahsetmeye başladım ve karımı memnun ettim: “Seninle başka bir kadınla sevişmek istiyorum aşkım. Önce fantezimi gerçekleştirelim, sonra seni diğer adamla buluştururuz!” dedim. Karım kızmış gibi aletimi yaladı, “Ben de istiyorum dostum, şimdi yap!”

O gece sevişirken odamızın kapısını buldum ve anahtar deliğinde hareket eden bir siyahlık gördüm. Yengem gizlice bizi izliyordu. Eşimi de incittim, en çok da ağladım, sızlandım. Flörtleşme bitip de tuvalete gitmek için odadan çıktığımda kayınbiraderim büyük bir suçluluk duygusuyla amını ovuşturdu. Beni görünce, “Ne olur, ben de flört edeceğim, ben de horoz istiyorum!” bana yalvardı Ben de “Hava benden yana, ablan kabul ediyorsa biliyorsun dün mutluydum!” dedim. Dedim. O an aklıma bir şey geldi ve “Yarım saat takılalım, kusura bakmayın bakalım ne olacak…” dedim ve tuvalete gittim.

İşim bitince gittim elinde bir şişe şarapla odaya geri döndü. Sonra karıma bir duble verdim, sarhoş olsun diye. Karım rüzgarı geri çevirdi. Tabii ki boş boş durmuyorum, karımı emiyor ve hep ikinci eşten, ikinci kocadan bahsediyorum. Ve karım, “Tamam tatlım, hadi yapalım!” dedi. O deli Bu sırada eşim çok şaşırdı ve “Hadi canım, canımı yak! Beni istediğin kişiyle başlat!” konuşmaya başladı. Az önce karımın sikini amına soktum ve sikişmeye başladım ki yengem kapıyı çalıp “Abla korkuyorum, sana geldim.Şimdi gidiyorum?” diye bağırdı. Çabucak kalkıp yorganı üstümüze çektik. “Hadi ama canım, ama şimdi hepimiz mahvolduk…” Karım sarhoşluktan teselli buldu. İşte benim için film burada başladı.

Kayınbiraderim katılmaktan mutlu oldu. Orada yatarken kız kardeşine sarıldı ve onu yanağından öperek teşekkür etti. Karım ve benim seksimiz bitmemişti ve hevesli karım titrek bir iç çekişle bana bakıyordu. İkisini de görmeliyim. Tanrım, ne manzaraydı! Eşim ve eniştemle aynı yataktaydım. Bir süre onlara baktı, sonra karıma doğru yürüdü ve “Harika, yatakta iki kadın var gibi görünüyor!” dedi. Karımın amına dokunmaya başladım. Yengem karımın amını sevdiğimi anlayınca yengem “Abla ben de flört etmek istiyorum. Lütfen bir yabancı yerine amcamın bana yol göstermesine izin verin. Olmazsa, gidip başka biriyle çıkacağım. Bir horoz istiyorum! Lütfen abla, ikimizi de incit, lütfen abla!” deyince eşim gülerek, “Demek yılansın! Kocam bir yabancıyla flört etmek yerine ikimizle de flört ediyordu, değil mi? tamam siktir git sıranı bekle o ilk benimle flört edecek!” dedi battaniyeyi açarak… fantezin gerçek oldu, yatakta iki kadın var. Hadi, iyi eğlenceler!” dedi. Aletim hiç düşmedi, eşime doğru ittim ve yavaş yavaş sikmeye başladım. Öte yandan vakit kaybetmeyen kayınbiraderi geceliğini ve külotunu çıkarıp kendi amını okşamaya başladı. Elimi eniştemin göğsüne koydum. Odada sadece inliyor, herkes inliyor, eğleniyor. Karım 10 dakikadan kısa sürede boşaldı. Bu baldızımın tatlı kedisi. Eşimin yanından kalkıp eniştemin bacaklarının arasına girdim ve onunla ilişkiye girdim. Kendimi ifşa ettiğimde kayınbiraderim “Ohhhh, siktir git amca!” diye tezahürat yaptı. deli gibi inledi…

İkisine de sabaha kadar eziyet ettim. Sonra hepimiz uyumaya gittik. Sabah uyandığımda eşim için endişeleniyordum. Ama hiçbir şey. Eşim, “Aşkım, ablam artık senin de eşin” dedi. Kendini yabancılardan koruyacağına kardeşim, hep onunla evlen, o senin de kocan olsun!” dedi ve beni öptü. Yengem bunu duymuş: “Abla, bir şey itiraf etmek istiyorum. Sen yokken ben amcama tecavüz ettim, adam oldum! Eşim de gülümseyerek: ” “Sen” dedi. Hissetmediğimi mi sanıyorsun sürtük?” dedi ve güldü.

O günden beri yatağım mutlu. Her gün işten eve nasıl erken gidebileceğimi ve eve erken dönmenin yollarını nasıl bulacağımı planlıyorum. Valla evde beni bekleyen iki köpek var sikişmek istiyorlar :)) Ta ki bir gün eşim ve eniştemle sevişirken karım bana “Aşkım biz . ayrıca iki adam dövüşecek istiyorum!” söylemesi bir dakika sürdü Şimdi karım ve baldızımla seks yapmak zorundayım. Bunu düşündüğümde garip hissettim ama aynı zamanda uyandım. Karımı iki sikle aldatmak… Baldızımın küçük amcığını başkasıyla tanıştırmak…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın