Babamın arkadaşını becerdim o da beni arkadan becerdi

Babamın arkadaşını becerdim o da beni arkadan becerdi

Merhaba arkadaşlar, ben Buse, 21 yaşında üniversitede okuyan bir kız çocuğuyum. Okulum başka bir şehirde olduğu için ailemden ilk kez ayrı kaldım. Okulu bitirdiğimde babamla bir yatak odası ayarladık ve babam eve geldi. Gideceğim gün geldiğinde evdekilerle zor da olsa vedalaşıp evden çıktım. Babam beni orada bir arkadaşına emanet etti. Yeni kızların yurdunu bilirsiniz, gürültü sıkıntısı yoktur, güzel pansiyon ama yine de rahatsız oluyorum. ama başka bir yerde yaşamama izin vermedikleri için aileme söyleyemem. Bir süre sonra tekrar yaklaştım. Bunlardan biri odamızda kalan Oya isimli bir kadındı. Benim gibi Oya da bu pansiyonda kalmaktan memnun değildi. Sonra bir gün benden eve gelmemi istedi. Kabul ettim ama aileme söyleyemedim ve onlar da kabul etmiyor.
Her neyse, Oya ve ben ucuz bir ev arıyoruz. En sonunda Oya’nın arkadaşlarından yardım istedik ve iki gün sonra evin bulunduğunu duyduk. Adrese gittiğimizde evi çok beğendik iki odalı çok güzel bir evdi alıp götürdük. Henüz aileme üniversiteden ayrıldığımı söylemedim. Tabii eve vardığımızda üzerimize bir sükunet çöktü. İstediğimiz gibi gelip gidiyoruz. ama bir şey unuttum Burada babamın bana emanet ettiği Salih abi. Bir gün bir şeye ihtiyacım var mı diye yurda gitti ve yurttakilerden orada yaşamadığımı öğrendi. ama yine de beni babama teslim etmedi. Hemen telefonumu aradı, hala uyuyordum ama yine de cevap verdim. Babamlar bana bazı şeyler gönderdiler ve getireceğini söylediler. Tabiki panikledim, bir an babama söyledin sandım ama o hiçbir şey sorunsuz olmaz deyince içim rahatladı.
Adresi verdim ve yaklaşık bir saat sonra geldi. Üzerimde hala geceliğim vardı, o yüzden göğsümün karede olduğunu unutmuşum. Salih Abi geldiğinde arkadaşım evde yoktu. Onu içeri aldım. Tabi ben adamın yanında çay içerken eğildim gögüsüm çıktı, gögüslerime bakmaya başladı. Bunu biliyordum ve bundan zevk almaya başladım. Son kez çay içmek için mutfağa gittiğimde göz ucuyla Salih Abi’yi gördüm ve ona baktığımı fark etmeden kuşunu okşamaya başladı. Sonunda kendime engel olamadım ve yanına gittim. Görmek ister misin dedim ve şaşkın bakışlarına göğsümü açtım. Bunu yapan beyefendi sensin, beni dizlerimin üzerine çöktürdü ve beni tuttu, aletini alıp ağzıma soktu. Bunu beklemiyordum ama hala aç olan aletini yutmaya başladım.Büyük horoz ağzımı doldurdu. Bakire olmak beni incitirdi ama bu sopayı nasıl tutacağımı bilmiyorum. Biraz yaladıktan sonra beni kaldırdı ve giydirdi. Sonra kıçımı parmaklamaya başladı. Biraz uğraştıktan sonra kıçım büyüdü ama buna rağmen ilk denemem işe yaramadı. Çok acıktığım ve içeri girmek için sabırsızlandığım için hemen odadan krema aldım. Salih abi penisine krem ​​sürdü ve hemen kıçıma soktu. O an gözlerim yaşarmıştı ama sonraki dakikalar neşe doluydu. Salih Abi gelip kıçıma girerken kalçamı geriye ittim. Bu yaklaşık 15 dakika sürdü ve sonunda aynı anda boşalmaya başladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın