Asker genç karıma sarılıyor

Asker Pimp genç karıma sarılıyor

Merhaba, size Çorum’dan yazıyorum. Burası küçük bir yer olduğu için dertlerimi kimseyle paylaşamam, umarım dert ortağım siz olursunuz. Benim adım Bahtiyar, muhafazakar bir ailenin mensubu, mütevazı bir şekilde yaşayan ve memur olarak çalışan bir mensubuyum. Eşim Canan benden 10 yaş küçük. Aynı zamanda bir devlet memurudur. 1 yıldır evliyiz. Eşimle çalıştığım için geç evlenme gafletinde bulundum, flört ederek evlendik. Ama yaşım nedeniyle başka seçeneğim yok. Canan genç bir kadın değil sonuçta, birçok kez evliliğin eşiğinden dönmüştür. Yani o gerçekten yorgun ve kimsesiz ama çok iyi bakılmış güzel bir kadın. Bana “Bak Bahtiyar normalde tipim değilsin ama biz Çorum’da yaşıyoruz benim adım, hep evlilik vaadiyle benimle dalga geçiyor. Bunları yutup kabul edersen beraber gideriz” dedi. seninle evlenmek.” . Yakışıklı değilsin iş yerinde diyorlar ki (Kimin umurunda?) Evlenirsek ikiniz de meteliksiz kalırsınız, itibarınız yükselir!” dedi. isteksizce kabul ettim. Aynı apartmanda birlikte çalıştığımız bazı arkadaşlarım, “Kusura bakma Bahtiyar, senin karına kur yapanlar da oldu ama artık o bizim teyzemiz!” diyerek moral vermeye çalıştılar.

Zaman zaman sorunlarımız başladı. Bana göre Canan karım çok flört eden, her türlü hatunu götüren ve hep kıçını yakan bir kadındı. Ancak karımın cinsel ihtiyaçlarını karşılayamıyordum. Üzgünüm dayanamıyorum penisim pek kalkmıyor. Ayda bir kalksa bile karımı sevmiyorum, çok erken çıkıyorum. Hala erken dersem, hemen karımla dışarı çıkarım! Bu yüzden bir dakika dayanamadım. Ve boşaldıktan sonra penisim birkaç hafta yukarı çıkmıyor. Eşim de düzülmek istiyor, yapamıyorum. Penisim karımın kıçında olduğunu söylediği anda boşaldım. Henüz eşime vurmadım. Ayrıca sperm sayımda düşük ve hamile kalmaya yetmiyor. Canan bu durumdan rahatsız olduğunu ve evliliğimizin bittiğini söylemeye başlayınca panikledim. Sevgili karım, sevgilim beni terk ederse hazır olurum. Eşim bana dedi ki: “Bahtiyar ben erkek gibi düzülmek istiyorum, erkek olmak istiyorum! Ama apartmandaki insanlarla flört etmek istemiyorum, hatırladığın anda sana pasta diyorlar! Sıkıcı olmalıyım, beni biriyle görebilirsin ya da sonuçlarına katlanabilirsin!” Geçenlerde neredeyse pes ettim, zar zor dayanabildim!” İşin ciddiyetini anlıyorum. Göt Kemal bana dedi ki: “Eşin çok güzel, bütün gözler senin üzerinde! Apartman bağımsızlarla dolu, emin ol çıldırmasınlar! Ama bana güvenebilirsin!” dedi geçenlerde.

Çorum kıçı kadar yer. Kimseyi kızdırmadan ne yapacağım, bununla nasıl başa çıkacağımı düşünürken, aklıma yandaki kasabadaki Askeri Birlik geldi. O piçlerin hafta sonları çarşıya giden askerlerle dövüştüğünü duydum. Cana, “Eşim, bizi orada tanımıyorlar, biri bizi görse bile askeri ziyarete geldiğimizi söyleyeceğiz” dedi. Ben senin pezevenginmişim gibi davranıyorum, sen istediğinle flört ediyorsun. O zaman kim kimi nerede görecek?” Planımı anlattım. Canan boynuma atladı ve “Kocam ben de senden ayrılmayacağım! Aslında kötü bir şey düşünme, benimle flört eden talihli askere söyleyeceğim, Pezom hep benimle olacak, sen de olacaksın” dedi. dikkat et amacım her şeyi tamamen bozmak seni kandırmak değil ama yapabilirim dedi.

Hafta sonunu merakla bekliyoruz. Karım o gün çok seksi bir elbise giymişti, kırmızı topuklu ayakkabılar ve güzel bir makyaj; Ben de mümkünse güneş gözlüğümü ve fötr şapkamı takayım dedim ve çıktım. Şehre geldiğimde arabamı Askerlik Şubesinden teslim aldım. Minibüs duraklarının önünde askerlerin pazar yerinden çıkmasını bekliyoruz. Koltuğu en iyi yere koydum çünkü birlikten çıkan askerler minibüslere binip gidiyorlar. Tüm günlük fahişeler zaten orada. Yılanlar karımı görünce “Aa az önce mi düştün? Pezo mu? Çok güzelsin! 50’den aşağı bilet almayacağız, pazarı mahvetmeyin! Bu tür tuzaklara maruz kalıyoruz. Askerler geldi, fahişeleri kontrol etti: “Tedavi var mı? Kaç rapor var?” Grup uyandı mı?” Diye sordular, diğerleri “Elizabeth’in yaptığından bıktık, başıboş yılan yok mu? Benimki 21cm, hanginiz alacak? Arka bahçe var mı? Kıçımı incittim!” diye bağırdılar. Bunun üzerine fahişeler askerlere sordu, “Sigaranız var mı? arar mısın Adamım hadi sigaram geldi!” Müşterileri kovalamaya çalıştılar, dediler.

Askerler fahişeleri götürünce flört ettiler.Askerleri görünce: “Çok iyi sürtük! Buna paramız yetmez! Harika, ilaç yok!” Tam umudumuzu yitirmek üzereyken, ufak tefek, biraz alçakgönüllü bir asker yanımıza yaklaştı ve “Abi, sen o piçin Peso’su musun? Bu ne kadar?” dedi. Eşimle birbirimize baktık, “50 kart!” dedik. Asker: “Karakolda kaç adam var?” dedi. “Elinden geldiğince sana kalmış! Ama ben sermayemin yanında olacağım!” Dedim. Katılıyoruz. Sevgilim gülümsüyor. Askerle konuşmaya başladım. Adı Halim, askerliği bitmek üzere. Çok utangaç bir çocuktu. “Nereye gidiyorsun?” Diye sordum. “Ağbi’nin arkasında baraja giden yol var, boş bir kulübe var, devriye gezerken gördüm, orayı batırırız. Bir de sigara yak da başkentine bak!” dedi. Arabaya bindik 25 dakikada oradaydık” dedi. Ama oraya vardığında Halil, “Benim hiç param yok, birkaç aydır ülkemden para almadım, çok aptalım, yeter ki yap, beni dışarı çıkarma. Burada horozsuz” dedi. !” dedi.

Canan hemen söz aldı: “Bana bak gay, benim gibi bekar kadının var mı? Ayı git 31 çek! Penisin kırılsa bile çıkaramam! Hem senin küçük çişin bana yetmez!” dedim. Halil, “Ne, gence vurmaya mı kalktın? Bir orospu bulup becer onu!” diye bağırdı. penisini çekti. Kocaman, şişman, kıllı, kıllı, neredeyse patlayan aletini görünce eşim adına çok mutlu oldum. Ben üzerime düşeni yapmalıydım ve güzel karıma “Sus! Neden çocuğu aslan gibi şımartıyorsun?” Bu sefer bedava veriyorsun, hem de her türlü yemeğin tadına varacaksın, o kadar!” dedim. Halile, “Tamam koç, gey adamın ne dediğine bakma, çünkü paran daha gelmedi, boş zaman, siktir git orospu, harca!” Dedim. Halil, “Teşekkürler Peza kardeşim!” Hemen soyunmaya başladı. Çok heyecanlıyım. Halil tamamen çıplaktı ve eşime “Üstünü çıkar kızım!” dedi. o emretti. Canan, “Tamam komando!” dedi. Birkaç dakika içinde Halil’in emrine girdi.

Eşim, Abaza Halil’in şişmiş cinsel organını tutarak, “Aman ateş gibi yanıyor, bekle, ilk boşalmamı yapayım. Ağzım!” dedi büyük bir tavuğu ağzında yutarak. Halil, “Ahhh, ilk kez bir kadına yemek yediriyorum, öleceğim!” çıtırtı sesleri çıkarır. Halil tam gelecekken Canan aletini ağzından çıkardı, hayalarına indi ve ardından kıllı kasıklarını yaladı. Halil’in horozunun koca kafasını küçük ısırıklarla kızartan eşimin dudakları da kıllarla doluydu. Halil o an tüm menisini eşimin ağzına boşalttı. Gözlerini devirdi. Sevgilim saçla birlikte tüm spermi yuttu. Halil’in aletini bir yıl sonra ilk kez ağzına kadar doydu, emdikçe emdi ve bir daha bırakmak istemedi. Birkaç dakika daha nefes aldı. İçerken: “Ohhh! Yalvarırım mahluka, sperme! Ah canım, ver şu siki, bırakma, ağzına koy, bir daha yut beni!” İçini çekti. Halil, “Rol yapma kaltak!” dedi. cevapladı. Halila’ya “Hayır, bu bir oyun değil, flört edemeyen bir kocası var, bu yüzden başkent oldu!” dedim. Dedim. Halil, “Vay! Kim bu Godosh?” Böyle bir kadın olamaz mı? İyi iş sürtük! Bekle, daha da sinirlendim, flört edeceğim!” Karımı kucağına oturttu.

Canan canının istediği kadar sıkılmıştı. Köşedeki askeri okşarken uzun saçları darmadağınıktı. Bir süre sonra Halil, “Ben gideyim, evli misin, benim için döker misin?” dedi. Canan bana yalvarırcasına baktı, gözleri sevinçle kocaman açıldı. Onun arzusu açık. Karımı çok seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum, bu yüzden ‘tamam’ anlamında başımı salladım. Sonra Cananım Halile dedi ki: “İçime gir Halim! Amcığımın sana horoz borcu var! Kocam beceremez, ben seni büyüttüm bari! Spermini bana dök! Bana fahişe olduğum için hakaret etme.” bana soyunu ver!” o ağlıyordu. Abaz’ın askeri ata bağırdı, “Alın! Ah, hepiniz! Adamınıza terbiyesizlik dersi verin!” gözümün önünde tohumunu sevgili karımın kıçına ekti. Her ikisi de yığılmış. Halil dinlenirken bir sigara yaktı. 10 dakika sonra Canan, “Hadi komando, kıçımı boş bırakmayın ve kıçımı sikin!” dedi. yalvardı Kadın acıyor mu arkadaşlar? Peki Halil, karımın kıçını düzeltti. Bir yıldır horoz görmemiş olan eşimin kıçı, Halil’in kurşunuyla parçalanmış gibi soyuldu.

Her şey bittiğinde Halil, “Bekle, hadi alalım” dedi. iş bitti, çünkü açgözlü kocan seni burada küçük düşürdü, osuruğunu bağırSeni hamile bırakayım da boş gel defol git!” Karıma bir sağlam bağdaş kurup tohumlama daha yaptı. Onun benim karım olduğunu söylemedim ve karım kendini iyi hissetsin diye hayalarına masaj yapmak için elinden geleni yaptı. . Halil eve dönerken penisini emdirerek eşimi arka koltuğa oturttu. Asker eşime benim dokunamadığım ne yaptı? İşimiz bitti, eve gidiyoruz. Canan kollarını boynuma doladı, “Teşekkürler kocacığım seni çok seviyorum anlıyor musun niyetimi anlıyor musun seni aldatmayı düşünmüyorum değil mi?” dedi. Canan tavuğu yiyince morali düzeldi.

Ardından 2-3 ay sonra ekilen tohumların tohumları filizlendi ve canım eşimin midesi şişmeye başladı. . Ova halkı bana, “Ya Bahtiyar Efendi, senden bunu beklemezdik, ne kadar budalasın! Canan gibi bir kadına gebe kaldın, ne mutlu!” dediler. Onurumu geri verdiler. Bunu okuyan arkadaşlar bana kızmayın, ben evliliğimi ve eşimi mutlu etmek için her şeyi yaparım…

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın