Anneannem öldü ölecek ama yine de seks istiyor

Anneannem öldü ölecek ama yine de seks istiyor

Anneannem öldü, ölecek ama yine de seks yapmak istiyor

Merhaba, size benimle seks yapan anneannemin hikayesini anlatacağım. Aldım ama biraz çekindim. Birkaç gündür tuhafım ama gece yatağımda olunca dayanamıyorum. Her zaman göğüslerini açtı ve bana dokundu. Yalamaktan zevk almak istedi ama ben artık yoruldum.

Anneannemle yattım ama onu asla reddetmedim. Ergenliğe girdim ve penisim hiç küçülmedi. Sinirlenmeye başladım ve uzak durmaya çalıştım. Gerçekten tuhafım ve bunun nereye varacağını bilmiyorum. Bir gece yatakta uyurken yanımda yatan babaannem bana döndü. O zamanlar 55 yaşındaydı ama başının çaresine bakıyordu. Vücudu ne kadar kırışık olursa olsun, ben mutluyum. Her zaman erotik videolar izlerim. Biraz şüpheliydi ve kıçını üstüme koyduğunda aletim yükseliyordu. Elimi beline koydum ve ovalamaya başladığında kendimi gerçekten hasta hissettim. Sikim pijamamda ve ileri geri gidiyorum. Tek kelime etmedi ve pijamalarını çıkardı. Penisimi heyecandan çıkardım ve hemen soktum. Aha dedi gittim gittim on voltaj verdim. Hızlı gidip gelmenin tadını çıkardım. On numaraya gittim, geldim, girdim ve hemen çıktım. Ayrıca ikinci boşalmadan sonra forma girdim. Bacaklarımı açarak üstüne çıktım ve onu emmeye başladım. Onun osurmasını yavaşça osurarak on numaranın tadını çıkarıyorum. Güzel oldu ve size mutsuz anılarımı anlatmaktan mutluluk duyuyorum.

O gece yaşadıklarımızdan sonra her gece beni görmeye gelmeye başladı. Bunda anneannemin farklı fantezileri, heyecanı zirvede. Asla unutmayacağım ve onunla flört ederken çok eğlendim. Bağlılığımı sizlerle paylaşarak mutluluğunuzu paylaşmak istiyorum. Bu benim ilk fahişem ve diğerlerini sana sonra anlatacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın