Ablam amcamınkini alamadı, ben aldım.

Ablam amcamınkini alamadı, ben aldım.

Ben Ebru. 18 yaşındayım, 1.65 boyunda, ince sarışın, mavi gözlü, her erkeğin üniversitede okumak isteyeceği güzel vücutlu biriyim. Masum bir yüzüm, pürüzsüz bir cildim ve dolgun dudaklarım var. Ayrıca her erkeğin zevkle ve sevgiyle okşayabileceği dolgun ve sıkı göğüslere sahibim.

Ablam benden bir yaş büyük, bir şirkette çalışıyor. Kayınbiraderim bir kamu kurumunda çalışıyor. Kız kardeşimle aynı boydayız, fiziksel olarak çok benziyoruz, çok güzel bir kız. Ablam ve eniştem evleneli dört ay oldu. İzmir’de kazandığım için ablalarımla kalmak zorundaydım yoksa ailem bana ders veremezdi.

Amcam çok hoş bir insan, o da yakışıklı ve çekici ama aslında ablama göre oldukça uzun. Amcama hep şaşırmışımdır, 46 numara ayakkabı giyer, Ayakları büyük olan insanların organlarının daha fazla olduğunu duymuştum hep. Ablam nasıl başladı bilmiyorum ama artık erkek kardeşlerimle yaşadığım ve odalarımız yan yana olduğu için kayınbiraderim her gece ablamla kavga ediyor. , kardeşimin inlediğini hep duyarım.

Tabi yan odada ablam inlerken ben kadınlığımla oynayıp mastürbasyon yaptım ama kadın olduğum için kadınlığıma girip böyle bir zevk yaşayamadım. Ertesi gece bir süre sonra benim uyuduğumu sanıp sevişmeye başladılar. Ablam yine inledi ve kayınbiraderimle konuşmaya devam etti. Sessizce odamdan çıktım ve ne dediklerini duymak için odasının kapısına gittim.

Baldızım “Lütfen her şeyi gözden kaçırma! Çok hastasın! Ayyy, alamıyorum! Lütfen çek! Lütfen kontrol et! Kontrol edemiyorum! O kadar kalın…” diye yalvardı ve içini çekti. yorgundu ve tükürdü. Kadınlığım kırıldı, bacaklarımdan zevk suları akmaya başladı. Eniştemin organı çok büyük olduğu halde, ablamın kadınlığı çok dar, yoksa kayınbiraderim ablama arkadan vurur! Belki de onlardan biridir.

Bu düşünceler beni çok uyandırdı ve kendime engel olamadım. Sonra kararımı verdim. Ablam gibi saygısız ve bana ne pahasına olursa olsun alamayan kayınbiraderimin organını almak istiyorum. Oraya inip ablamdan alamadığı zevki kayınbiraderim tattırmak istiyorum.

Hemen odama girip yatağıma uzandım, kayınbiraderim benimle flört etse nasıl boyun eğersem, penisini kadınlığıma soksa ne derdim, kayınbiraderime nasıl boyun eğerim diye düşündüm. . Gözlerimi kapattım ve kayınbiraderimin büyük organını kızlık zarıma yerleştirdiğini, bir eliyle kadınlığımın dudaklarını, diğer eliyle göğüslerimi okşadığını hayal ettim.
Heyecandan kalbim duracak sandım bir an. Sabah nasıl yapılır bilmiyorum… Seks hikayelerim

Birkaç gün sonra hemşire mutlu bir şekilde eve geldi ve bir aylığına tatile gittiğini ve annesini ziyaret edeceğini söyledi. amcam “Tamam, git bayan. dedi. O gece ablamı uçağa bindirdik. Kayınbiraderimle eve yürürken kalbim o kadar hızlı atıyordu ki yakında kayınbiraderimle evde yalnız kalacaktım, bu da ablamın çığlık atmasına neden oldu. Ben de ne olduğunu anlamadım takside kayınbiraderime sarılıp kucağına oturmaya korktum adeta. Eve gelene kadar kendimi tuttum. Amcam evde “Abla ben üstümü değiştireyim sen yemeği hazırla. dedi.
“Tamam ablacım ne istersen yaparım. dedim.

Mutfağa koştum, ablama biraz yiyecek getirdim ve masaya koydum. Sonra odama çıktım ve eniştemin iştahını kabartmak için giyindim. Sütyenim ve külotum yok, kısa bir etek ve göğsümü göstermek ve vücudumu sarmak için açık yakalı bir bluz giyiyorum. Eniştemin yanına geldiğimde bana baktı ve kendi kendine “Vay orospu! Sen benim kayınbiraderim değilsen ben sana burada nasıl ihanet edeyim!” o devam etti. Tabi baldızımın gözlerinin etkisiyle bacaklarım titriyordu…

Bahane fitilini yakmalı, kayınbiraderimi etkileyecek bir şeyler bulmalı ve başlamalıydım. akşam yemeği için
“Amca, senin ablamla sorunun ne?” Dedim. Önce dayım çatalını bıraktı ve bana baktı,
“Bunu nereden çıkardın? Kardeşinle benim aramda bir sorun yok…” Ama gece ağladığını duyduğumda ısrar edince, “Sorma abla… ama bunu sana söyleyemem.” dedi.
“Hadi enişte, ben senin eniştenin değilim, bunu bana söyleme ama kime söylüyorsun, hadi söyle!” Dedim. Kayınbiraderim
“Kadın, ablanla sorunumuz cinsellik, iyi ki bunları açıkça söylüyorum.Yapamam!” dedi. Yüksek sesle devam ettiğimde “Ama söylersem bana kızmazsın.” dedi.
“Hayır hey, kızacağım, artık çocuk değilim, yetişkin bir kadınım, bana her şeyi anlatabilirsin, merak etme…” dedim.
Kayınbirader önce durup bana baktı, gergindi, sonra çekinerek konuşmaya başladı. O konuşurken ona iyice yaklaştım.
“Evleneceğiz, sanki senin kardeşin olmak istiyorum. Peki madem madem bu kadar ısrar ettin, günahım gitti, ben söyleyeyim… Ablanın arkasından işim olmaz. bir kez her zaman bitmemiş demektir. Sikim büyük ve şişman, ama benim hatam değil, bırak kafana gitsin, tamam de, al gitsin!” dedi içini çekerek. Bana baktı ve tepkimi bekledi. Aniden ben
“Kayınbiraderi merak etme, abinin çekemediğini ben alırım, seni teselli ederim!” dedim.
Nasıl söyledim bilmiyorum ama bir kere söyledim. Kayınbiraderim bir an şok oldu, sonra gözleri parladı. Hemen enişteme sarıldım ve dudaklarımı ağzına götürdüm. Amca dudaklarıma özel bir öpücük verdi. Her an eniştemin sıcak nefesini üzerimde hissettim ve mutluluktan neredeyse bayılacaktım. Kayınbiraderim bir eliyle saçımı tutarken başımı çekti, boynumu ve kulaklarımı yalamaya başladı… Diğer elini göğsüme indirdi, beş parmağıyla tutup sıktı ve başım döndü. memnuniyetle. Dudaklarımdan bir inleme kaçtı… Çok iyi hissettirdi…
Kayınbiraderim hemen sahip olduğum her şeyi ezdi ve attı. Ben de elimi pijamasının içine soktum ve eniştemin taş organını okşamaya başladım. Dudaklarımı tekrar ağzına götürdüm. Yavaş yavaş öpüşmeye başladı.

Bir bebek gibi memeyi emdi. Her zaman göğüslerimi yalayan bir erkek hayal etmişimdir ve bunun düşündüğümden daha eğlenceli olduğu ortaya çıktı.
Kadınlığıma kadar uzandı ve tüm vücudumu santim santim içine aldı. Kadınlığımın dudaklarını ağzına aldı, diliyle kadınlığımın tüm çatlağını yaladı, sonra bacaklarımı yaladı, diliyle bizi yaladı, bırakmadı. Sanırım yaşadığım eğlenceden bayıldım. Amcam bulutların üzerinde uçmama izin verdi. Heyecandan ve mutluluktan titriyordum.
Kayınbiraderim bile alelacele pijamalarını, iç çamaşırlarını fırlatıp soyunduğu zamanlar oldu. Erkeksi çığlığıyla ablam bacaklarının arasında durup beni işaret etti. Bir süre birbirimize baktık. Sonra beni koltuğa oturttu ve bacaklarımı kaldırdı. Bacaklarım açıldı, kadınlığım balkabağı gibi yayıldı.
Amcam kadınlığımı yuttuktan sonra kontrolümü kaybedip amcamın ağzından çıktım. Amcam, kadınlığımın suyunu köpeklerin yemlikten içtiği gibi yalıyor. Sonra bacaklarımı biraz kaldırdı ve deliğimi yaladı.
“Güzel deliğine yenik düşeceğim Baldızzzzzzzz…” deyip dilini soktu ve dilinin ucuyla sırtımı okşadı. Bir süre parmakladıktan sonra kayınbiraderim bacaklarımı indirdi ve
“İşte, arkanda olanları açıkla güzel kayınbiraderim!” ağzıma koydu. Eniştemin penisini yakından görünce boyutundan biraz korktum ama vazgeçmemeye kararlıydım. Amcamın sikini ağzıma aldım ve yalamaya başladım. O kadar sert emdim ki beynini kurutuyordum. Kayınbiraderim onu ​​ağzımdan kurtardı,
“Yeter, arkanı dön abla!” beni koltuğa çarptı. Ellerini kalçalarımın yanaklarına yaydı ve ağzını kadınlığımın üzerine yerleştirdi. Sırılsıklam kadınlığımın suyunu ağzına çekti ve tükürüğüyle karıştırarak arka deliğime boşalttı. Sonra
“Bu eşeğin üzerinde öleceğim, öleceğim!” dedi sert, kayalık organını onun küçük deliğine bastırıp zorlamaya başlarken. Sikinin başı arka deliğime girdiğinde, acı içinde çığlık atmamak için koltuk minderini ısırdım.
Kayınbiraderim bir an durdu ve dedi ki
“Hah, eğer kardeşin alırsa, kafamın içindeki dünyayı mahveder, bağırır, çeker, artık canımı yakamam!” dedi. Kayınbiraderim mutlu olsun istiyorum,
“Alıyorum dayı, hepsini ver kök!” İnledim…  Kayınbiraderim yanaklarımı kalçalarımdan biraz dışarı itti ve acıyı hissederek erkekliğini geçirdi
“Kayınbiraderi traşlı…” diye bağırdım. amcam
“Kayınbiraderim, seni çok seviyorum!” dedi ve arkamdaki tüm yağlı organları çantalarına doldurdu. Bana doğru eğildi ve boynumu, omuzlarımı ve sırtımı öpmeye ve ısırmaya başladı. İki eliyle belimden tuttu,Benimle biraz oynamaya başladı. Bana göre acı dışında hiçbir şey cinsel organının arka deliğine sokulmasından alınan zevkle karşılaştırılamaz.
Kayınbiraderi kendini incitmemek için hareket etmekten korkuyordu, penisini yavaşça arkamda hareket ettirdi… Ama acıya rağmen daha güçlü olmasını istedim, kalçalarımı tekrar tekrar hareket ettirdim. Biraz kendime geldim ve kalçalarımı eniştemin kucağına geri ittim. Eniştem yine hareketlerini hızlandırmaya başladı. Hala acıyı hissediyorum ama neşe daha büyük,
“Kayınbiraderim…  Kayınbiraderinizin kayınbiraderi! Buna alışın! Beni daha güçlü, daha hızlı yap, kayınbirader!” diye bağırdım.
Şimdi kayınbiraderim kaybolmuş gibi girip çıkıyor, gelip peşimden çıldırıyor. Ben ‘Ahhhhhh’ diye inlerken kayınbiraderim ‘Ohhhh Ohhhh’ oldu. Aniden ayağa kalktı ve titremeye başladı, sonra durdu. Sonra arkamda eniştemin tohumunun içime sıcak bir şekilde aktığını hissettim. Amcam dışarı çıkıp penisini çıkarmadan üzerime uzandığında bir iki dakika sürdü. Bir süre öyle kaldık, ta ki eniştemin içimdeki aleti küçülüp kendi kendine çıkana kadar.
Bu arada kalp atışlarım normale dönüyor ama hala burnumdan nefes alıyorum. Kayınbiraderim beni zevkle çekip ağzımı, dudaklarımı, boynumu ve kulaklarımı öpüp yalarken, kayınbiraderimin arzusunu yerine getirmenin ve ablamın sahip olmadığı erkekliği kazanmanın sevincine kapıldım. . . almak. . O gün kayınbiraderim beni sabaha kadar uyutmadı, sırtımı sıvazladı, tuttu.
Bu ay ablam annemde kaldığından beri her gün kayınbiraderimin sırtındayım, kayınbiraderimi mutlu ettim. O zamanlar kayınbiraderimin karısı gibiydim. Amcam bakire olduğum için bekaretime dokunmadı ama küçük deliğimi tamamen yırttı. Bakalım ablam gelince ne yapacağız…

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın